Жителів до агресії РФ благополучного Херсона заманюють на ПМП до Сибіру. Обіцяють 100 тисяч

Жителів до агресії РФ благополучного Херсона заманюють на ПМП до Ханти-Мансійського автономного округу Західного Сибіру. Про це йдеться у повідомленні уряду ХМАО.

Жителям української Херсонської області, які погодяться переселитися з Південної України на Крайню Північ, обіцяють "одноразову виплату на придбання майна" у розмірі 100 тисяч рублів.

Також влада видаватиме жителям Херсона житлові сертифікати за федеральною програмою.

Ханти-Мансійський автономний округ – Югра – суб'єкт Російської Федерації, який територіально включений до складу Тюменської області. Частина його відноситься до Крайньої Півночі.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Луганськ
06.02.2026
09:00

Аналог квартир-студій і нуль копійок з бюджету: місце компактного проживання ВПО від Біловодської громади

По суті, це звичайний одноповерховий будинок на чотири цілком окремі квартири. Для цих квартир спільним є лише коридор – аналог просторого під'їзду, тамбуру.
Світ
04.02.2026
10:00

«Ніякого перемир’я. Треба розчавити укрофашистську гадину». Російські ЗМІ про Україну

"Ми не просто боремося з солдатом в окопі. Ми методично і професійно руйнуємо систему, яка дозволяє цьому солдату існувати як бойовій одиниці. Це складна, але вкрай ефективна робота"
Країна
03.02.2026
15:00

Чому у січні 2026 року ВПО залишилися без виплат, та що робити

Йдеться про сотні тисяч людей, які залишилися без грошей у зимовий період, у розпал війни та відключень електроенергії. Для багатьох із них припинення пенсії означає неможливість оплатити житло, ліки або базові потреби.
Всі статті