Житель Москви спробував підпалити коктейлем Молотова будинок генерального конструктора КБ, що розробляє російське комплексне озброєння

Мешканець Москви спробував підпалити коктейлем Молотова будинок генерального конструктора конструкторського бюро, що розробляє комплексне озброєння. Про це повідомили росЗМІ 6 березня.

"Напад на будинок 66-річного Валерія Кишина стався ввечері 5 березня в Коломні. 28-річний Роман Н. приїхав до будинку Валерія Кашина і кинув у будівлю пляшку із запальною сумішшю. Пляшка вдарилася об фасад будинку, але загоряння не сталося", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що чоловіка затримали на місці і передали поліцейським.

"У відділі Роман розповів, що ще в лютому йому зателефонували "співробітники центробанку" і повідомили, що на його ім'я оформлено кредит майже на півтора мільйона рублів. Ба більше, йому сказали, що всі його рахунки заарештовані і, щоб зняти арешт, потрібно кинути коктейль Молотова в один певний будинок", - пишуть росЗМІ.

Зазначається, що після цього він поїхав у Коломну, дорогою заїхавши на заправку за бензином для коктейлю Молотова.

"Тепер на Романа порушено справу за замахом на вбивство", - сказано в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що над російським Воронежем збили безпілотник, небезпека атаки зберігається.

Статті

Країна
30.05.2024
09:14

“Поміняти парадигму”. Військовослужбовці розповідають про свій досвід лікування після поранень в Україні

Долю кожного пораненого вирішує, таким чином, військовий лікар, відповідальний за скерування. Деяким щастить потрапити у потрібне місце. Віктору Комарницькому не пощастило.
Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Всі статті