"Журналісти" луганського пропагандистського каналу під Кремінною потрапили під обстріл: скаржаться на контузію і поранення

Знімальна група пропагандистського каналу з Луганська вирушила знімати бої на Кремінському напрямку і потрапила під обстріл 10 квітня. Про це повідомив пропагандистський телеканал та інші окупаційні ЗМІ.

"Знімальна група "Вести Луганськ" потрапила під обстріл під час зйомок на кремінському напрямку. Оператор отримав поранення в ногу, його передали медикам. Кореспондент отримав контузію", - пишуть пропагандлісти.

Зазначається, що "журналісти" їдуть до Луганська, оператора планують госпіталізувати в одну з лікарень "столиці республіки".

Раніше повідомлялося, що колаборантка з Новопскова Луганської області пояснила власникам "безгосподарного" житла, що в їхні квартири поселять "висококваліфікованих росіян", багатодітні сім'ї та сиріт.

Статті

Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Всі статті