Журналістку з Луганщини Настю Волкову проводили в останню путь у Слов'янську

У Слов'янську на Донеччині попрощались із загиблою журналісткою з Луганщини Настею Волковою 4 червня. Про це повідомили її колеги. 

"Сьогодні, 4 червня, у Слов'янську відбулися похорони Анастасії Волкової, яка загинула в ДТП 30 травня 2024 року. Попрощатися із журналісткою у прифронтове місто приїхали колеги зі всієї країни, рідні та знайомі, герої її сюжетів та ті, хто залишався поза кадром", - написав у Телеграм журналіст з Луганщини Олексій Артюх.

За інформацією "ОстроВа", вона стала жертвою ДТП: на перехресті зіткнулися дві машини, одна з яких вдарила дівчину, що стояла на тротуарі.

Того трагічного дня вранці Анастасія перебувала на стаціонарному лікуванні в лікарні Слов'янська з пневмонією. 

"Мені вже краще. Щодня займаюся з реабілітологом, роблю дихальні вправи та гімнастику. Мене продовжують колоти, капати, дихаю вже самостійно, іноді паморочиться в голові і може не вистачати кисню. Спеціаліст каже, що я вправна та охоча до занять учениця, і в мене вийде швидше подолати наслідки ковідної пневмонії з ускладненнями. Взагалі з тим відсотком ураження легень на відновлення може піти півроку. Але я вірю, що зможу відновитися швидше. В палаті лікарні нарешті спокійно, я можу спати", - написала вона за кілька годин до загибелі. 

У березні 2022 року Настя продовжувала знімати те, що відбувалось у Сєвєродонецьку й Рубіжному - попри те, що її оператор виїхав.

"На питання - чим тобі допомогти, що тобі треба - Настя відповіла "...Кип'ятильник", - згадує колега з Луганської області про березень 2022 року. 

Раніше повідомлялось, що у Слов'янську трагічно загинула журналістка FREEДОМ Анастасія Волкова.

Статті

Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Всі статті