У Слов'янську трагічно загинула журналістка FREEДОМ Анастасія Волкова

У Слов'янську трагічно загинула військова кореспондентка українського іномовлення журналістка FREEДОМ Анастасія Волкова. Трагедія сталася в четвер, 30 травня. 

За інформацією «ОстроВа», вона стала жертвою ДТП: на перехресті зіткнулися дві машини, одна з яких вдарила дівчину, що стояла на тротуарі.

Сьогодні вранці Анастасія перебувала на стаціонарному лікуванні в лікарні Слов'янська з пневмонією. 

"Мені вже краще. Щодня займаюся з реабілітологом, роблю дихальні вправи та гімнастику. Мене продовжують колоти, капати, дихаю вже самостійно, іноді паморочиться в голові і може не вистачати кисню. Спеціаліст каже, що я вправна та охоча до занять учениця, і в мене вийде швидше подолати наслідки ковідної пневмонії з ускладненнями. Взагалі з тим відсотком ураження легень на відновлення може піти півроку. Але я вірю, що зможу відновитися швидше. В палаті лікарні нарешті спокійно, я можу спати", - написала вона за кілька годин до загибелі. 

Яким чином вона опинилася поза лікарняними стінами невідомо. 

Анастасія Волкова родом зі Щастя Луганської області. З 2018 року працювала військовим кореспондентом каналів українського державного іномовлення, перебувала в найгарячіших точках Луганської та Донецької областей. У червні 2022 року була нагороджена орденом «За заслуги» III ступеня. Анастасії Волковій був 31 рік. 

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті