Жозеп Боррель: Ордер на арешт путіна – це лише початок

Глава зовнішньополітичного відомства Європейського союзу Жозеп Боррель привітав рішення Міжнародного кримінального суду видати ордер на арешт президента РФ путіна. Про це повідомляє Бі-бі-сі.

"Тяжкість злочинів та заява МКС говорять самі за себе", – заявив Жозеп Боррель.

"Це важливе рішення для міжнародного правосуддя та для народу України. Ми завжди чітко заявляли у Європейському союзі, що винні у незаконній агресії проти України мають бути притягнуті до відповідальності", – додав верховний представник ЄС із закордонних справ та політики безпеки.

Боррель наголосив, що цей ордер на арешт – лише початок процесу притягнення до відповідальності потенційно винних у воєнних злочинах в Україні.

Як повідомлялося, суд у Гаазі видав ордер на арешт путіна.

Статті

Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Світ
13.06.2024
08:28

"Якщо війна йтиме так, як зараз, очевидно, що Україна програє". Огляд західних медіа

Тоді в майбутньому Росія розв'яже війну. Росія воюватиме з українськими технологіями, українськими солдатами, з іншого географічного положення. Тоді ми будемо у 1939 році. Зараз ми у 1938.
Всі статті