Жінок-підприємиць Луганщини, які релокували бізнес або планують його відновити, запрошують на форум (форма для реєстрації)

Жінки-підприємиці з Луганської області можуть в онлай і офлайн форматах взяти участь у форумі "Всупереч війні. Жіноча сила Луганщини", який відбудеться у Києві 5 - 6 квітня. Про це повідомив сайт "Громадський простір" 4 квітня.

"Запрошуємо жінок-підприємиць Луганщини, які перемістили свій бізнес або планують відновитися, на форум “Всупереч війні. Жіноча сила Луганщини”. Подія відбудеться у місті Київ 5-6 квітня 2024 року. Ключові теми форуму: підприємництво, лідерство, відновлення та можливості в умовах війни. Два дні натхненної співпраці у колі однодумців створять вплив на розвиток та нові можливості для вашого бізнесу", - сказано в повідомленні

Зазначається, що форум у Києві об’єднає жінок Луганщини з різних галузей, містечок та селищ та створить можливості для нових знайомств, обміну досвідом. Учасниці заходу отримають корисні поради від досвідчених спікерів на тему підпримницької стратегії, маркетингу та продажів, грантові можливості, а також про існуючи програми фінансування. 

Одна з цілей заходу - сформувати спільноту жінок Луганщини "Всупереч" для спільного реагування на виклики та взаємопідтримки.

"Форум "Всупереч війні. Жіноча сила Луганщини" має на меті об’єднати жінок, надати їм підтримку та інструменти для розвитку бізнесу навіть у важкі часи війни. ...Може допомогти жінкам просунути свій бізнес, знайти нових клієнтів та партнерів", - йдеться в повідомленні.

Для участі треба зареєструватися за посиланням.

"Участь у події є безкоштовною. Програма оновлюється. Детальна інформація про місце події буде надіслана зареєстрованим учасникам за день до форуму. Передбачено гібридний формат (офлайн та онлайн)", - зазначають організатори заходу.

У випадку запитань, пропозицій щодо співпраці можна звертатись на електронну пошту [email protected] або телефонуйте за номером +38 073 634 86 17.

Ініціатором та організатором Форуму "Всупереч війні. Жіноча сила Луганщини" є громадська організація "Фундація Зростай", яка була зареєстрована 28 жовтня 2022 року для надання підтримки жінкам і дітям Луганщини, які вимушено залишили свої домівки через російську агресію у 2022 році. Проєкт впроваджується за підтримки Центру Міжнародного Приватного Підприємництва (СIPE).

Раніше "ОстроВ" писав про досвід переселенок з Луганської області, які почали заробляти в новій для себе ніші на новому місці.

Статті

Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Всі статті