Жінок-переселенок з Луганщини безкоштовно прийматиме мобільна гінекологічна бригада на Закарпатті протягом двох днів (адреса, телефон)

Жінок-ВПО з Луганської області безкоштовно прийматиме мобільна гінекологічна бригада у місті Свалява Закарпатської області 18-19 вересня. Про це повідомила ГО "ЦСР "Дієва громада" у своєму Телеграм-каналі.

"Шановні жінки! 18-19 вересня на базі Старобільського гуманітарного хабу у м. Свалява, вул. Чорновола, 3 веде прийом мобільна гінекологічна бригада", – сказано в повідомленні.

Зазначається, що мобільна гінекологічна бригада складається з фахівців міжпрофесійної взаємодії:

-  гінеколог;

-  спеціаліст або лікар широкого спектра сімейної медицини;

-  медична сестра;

-  педіатр.

У мобільній гінекологічній бригаді доступні наступні послуги:

-  медичний огляд гінеколога та сімейного лікаря;

-  УЗД-дослідження;

-  електрокардіограма;

-  консультація з питань жіночого здоров'я, включаючи до- та післяпологовий період, здоров'я матері, догляд за дитиною;

-  консультація з питань ВІЛ-інфекцій та захворювань, що передаються статевим шляхом.

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном: +38 050 713 77 48.

Раніше повідомлялось, що переселенці з Луганщини можуть отримати консультації психолога у Старобільському гуманітарному хабі на Закарпатті (контакти).

Раніше також повідомлялось, що ставити цілі й будувати плани в реаліях війни навчають жінок-ВПО у Закарпатській області.

Статті

Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Всі статті