Жертвами землетрусу в Марокко стали понад 600 людей

Через землетрус у Марокко загинули 632 людини, ще 329 постраждали. Про це повідомляє Телеграм-канал "Настоящее время".

Національний геофізичний інститут Марокко зазначає, що землетрус магнітудою 7,2 стався в гірському районі приблизно за 70 кілометрів від Марракеша. За даними Геологічної служби США, магнітуда землетрусу становила 6,8. 

У результаті обвалилися житлові будинки та інші будівлі в Марракеші, зокрема ті, що входять до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. 

МВС Марокко уточнює, що більша частина руйнувань сталася за межами населених районів, але через важкодоступність гірських сіл поки складно оцінити масштаб катастрофи.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
31.07.2025
18:09

“Зробити щось хороше з чогось поганого”. Західні медіа про Україну

Кожен, хто вперше приїжджає в Україну, помічає розрив між лінією фронту і більшістю повсякденного життя далі від неї.
Світ
30.07.2025
10:00

«Зеленський може змусити нас на непропорційно жорстку відповідь». Російські ЗМІ про Україну

У підсумку Зеленський зміцнив вертикаль влади, а західні партнери на першому етапі «з'їли» атаку на свої інтереси, але це, мабуть, тільки попередня реакція.
Донецьк
29.07.2025
11:16

Вижити без води: як окупанти довели Донецьк до гуманітарної катастрофи

За чотири години треба встигнути набрати запаси на три дні, наповнити всі можливі ємності, вимитися, попрати одяг і ще залишити воду для туалету. Мешканці називають це знущанням, бо вода нерідко буває відсутня або зникає через годину після запуску.
Всі статті