Зеленського просять надати звання заслуженого артиста України письменнику, перекладачу та музиканту Сергію Жадану

Президента України Володимира Зеленського просять надати звання заслуженого артиста України харківському письменнику, перекладачу та музиканту Сергію Жадану. Відповідна петиція від імені Анастасії Лавриненко опублікована на сайті президента.

"Сергій Жадан має значний вплив на сучасну культуру і розвиток різних галузей мистецтва у нашій країні. Є фронтменом музичних гуртів «Жадан і Собаки» та «Лінія Маннергейма», активним громадянським діячем. Також є автором романів та поетичних збірок, які неодноразово отримували премії та нагороди, як в Україні так і за кордоном", - йдеться у петиції.

"Прошу надати Жадану Сергію Вікторовичу (23 серпня 1974 року народження) звання заслуженого артиста України за його заслуги перед Батьківщиною. Ще з початку російської агресії у 2014 році засуджує усі воєнні злочини, що вчинила росія та активно допомагає військовим на фронті й волонтерам, не припиняє робити й у час повномасштабної війни. Майже усі кошти з його тодішніх літературних вечорів, заходів і концертів йдуть на благодійність та допомогу ЗСУ", - зазначається у петиції.Наразі петиція набрала 508 підписів з необхідних 25 тисяч.

Також на сайті президента 25 січня зявилася петиція, автором якої є Антон Онищенко, з проханням не надвати Жадану це звання. В тексті опублікован аналогічний текст, що і в попередній петиціїї, а наприкінці автор зазначає:"Та все це НЕ робить виконавця НАРОДНИМ АРТИСТОМ!". Наразі за це документ підписалися 40 людей.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті