Зеленський зустрівся з Вселенським Патріархом. Подякував за підтримку України щодо повернення дітей та обміну полоненими

Президент України Володимир Зеленський особисто подякував Вселенському Патріарху Варфоломію за України в питаннях повернення українських дітей та обміну полоненими під час глобального саміту миру у Швейцарії 15 червня. Про це Зеленський повідомив у телеграм.

"Зустрівся з Його Всесвятістю Вселенським Патріархом Варфоломієм. Дякую за гуманітарну підтримку України, особливо в питаннях повернення українських дітей та обміну полоненими. Дякую за молитви за мир і допомогу українцям, які постраждали внаслідок російської агресії. Це дуже важливо для нас", - зазначив Зеленський. 

Він також підкреслив, що Україна цінує також зусилля Його Всесвятості щодо сприяння розвитку і зміцненню православ’я в Україні та діалог з духовенством країн світу й державами-партнерами із цього питання.

Раніше повідомлялося, що Зеленський разом із президенткою Швейцарії відкрив саміт миру.

Статті

Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Країна
10.07.2024
14:22

Енергокриза: не лише тарифи

Найбільша приватна енергокомпанія ДТЕК у червні підрахувала, що за найгіршого розкладу українці сидітимуть без світла по 20 год. на добу під час опалювального сезону. Що з кожним днем ​​все ближче.
Всі статті