Зеленський зустрівся з українськими військовими у США

Презедент Володимир Зеленський відвідав у США українських військових, які проходять реабілітацію в університетській лікарні Стейтен-Айленду та відзначив їх нагородами. Про це Зеленський повідомив у Телеграм.

"Одразу після прибуття у Нью-Йорк відвідав наших воїнів. Дякую команді лікарів, які допомагають нашим хлопцям одужувати після поранень.Вручив державні нагороди й почув надзвичайно важливі слова про незламність українців і нашу спільну перемогу", - написав Зеленський. 

Нагадаємо, 18 вересня президент України Володимир Зеленський прибув до США, де зустрінеться з лідером Сполучених Штатів Джозефом Байденом та іншими представниками влади та суспільства.

Статті

Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Всі статті