Зеленський зустрівся з українськими військовими у США

Презедент Володимир Зеленський відвідав у США українських військових, які проходять реабілітацію в університетській лікарні Стейтен-Айленду та відзначив їх нагородами. Про це Зеленський повідомив у Телеграм.

"Одразу після прибуття у Нью-Йорк відвідав наших воїнів. Дякую команді лікарів, які допомагають нашим хлопцям одужувати після поранень.Вручив державні нагороди й почув надзвичайно важливі слова про незламність українців і нашу спільну перемогу", - написав Зеленський. 

Нагадаємо, 18 вересня президент України Володимир Зеленський прибув до США, де зустрінеться з лідером Сполучених Штатів Джозефом Байденом та іншими представниками влади та суспільства.

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті