Зеленський зустрівся з главою МЗС Бахрейну після повернення в Україну

Президент Володимир Зеленський зустрівся в Україні з міністром закордонних справ Бахрейну Абдуллатіфом бін Рашидом Аз-Заяном. Про це 5 травня повідомила пресслужба Офісу президента.

Зеленський зазначив, що цей візит став першим для глави зовнішньополітичного відомства Бахрейну в Україну з моменту встановлення дипломатичних відносин між країнами в липні 1992 року.

"Це важливий сигнал про взаємодію та підтримку між нашими країнами", - додав президент України.

Пресслужба глави держави повідомила, що Зеленський і Аз-Заян обговорили запропоновану президентом міжнародній спільноті українську формулу миру. Зокрема, Бахрейн запросили взяти участь у цьому дипломатичному процесі, а також приєднатися до реалізації окремих пунктів формули і взяти участь у майбутньому Саміті миру.

Крім цього? Зеленський подякував Бахрейну за підтримку територіальної цілісності та суверенітету України. Також він наголосив на важливості гуманітарної допомоги з боку Бахрейну для України та українців.

"Тому що наша боротьба відбувається не тільки на фронті - наші люди, наше суспільство також перебувають на полі бою. Їхня праця допомагає нашій армії деокупувати нашу територію", - заявив президент.

Нагадаємо, що напередодні в рамках візиту Зеленського до Нідерландів, Україна, Нідерланди та Бельгія підписали спільну декларацію.

Статті

Донецьк
02.03.2024
13:18

Як це, народжувати у прифронтовому місті. Репортаж з Покровського перинатального центру

На початку вторгнення був великий відтік персоналу, але згодом ситуація в центрі покращилась. Наразі штат працівників тут укомплектований на 50%. По два лікаря працюють в акушерському та гінекологічному відділенні. Ще п’ять гінекологів у...
Луганськ
01.03.2024
10:51

Земля в окупації. Війна та сільське господарство Луганщини

Жоден крупний луганський аграрій, який виїхав з області після повномасштабного вторгнення, не може поновити свій бізнес на вільній території України. Насамперед через те, що в інших областях України усі землі давно кимось обробляються, і вільна ніша...
Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Всі статті