Зеленський зустрівся з главою МЗС Бахрейну після повернення в Україну

Президент Володимир Зеленський зустрівся в Україні з міністром закордонних справ Бахрейну Абдуллатіфом бін Рашидом Аз-Заяном. Про це 5 травня повідомила пресслужба Офісу президента.

Зеленський зазначив, що цей візит став першим для глави зовнішньополітичного відомства Бахрейну в Україну з моменту встановлення дипломатичних відносин між країнами в липні 1992 року.

"Це важливий сигнал про взаємодію та підтримку між нашими країнами", - додав президент України.

Пресслужба глави держави повідомила, що Зеленський і Аз-Заян обговорили запропоновану президентом міжнародній спільноті українську формулу миру. Зокрема, Бахрейн запросили взяти участь у цьому дипломатичному процесі, а також приєднатися до реалізації окремих пунктів формули і взяти участь у майбутньому Саміті миру.

Крім цього? Зеленський подякував Бахрейну за підтримку територіальної цілісності та суверенітету України. Також він наголосив на важливості гуманітарної допомоги з боку Бахрейну для України та українців.

"Тому що наша боротьба відбувається не тільки на фронті - наші люди, наше суспільство також перебувають на полі бою. Їхня праця допомагає нашій армії деокупувати нашу територію", - заявив президент.

Нагадаємо, що напередодні в рамках візиту Зеленського до Нідерландів, Україна, Нідерланди та Бельгія підписали спільну декларацію.

Статті

Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Всі статті