Зеленський зустрівся з Байденом у межах саміту G7 і домовився про новий пакет допомоги на $375 млн

Володимир Зеленський у межах саміту G7 зустрівся з президентом США Джо Байденом. Про це 21 травня повідомили CNN і глава Офісу президента Андрій Єрмак.

"Президент США Джо Байден зустрічається з українським лідером Володимиром Зеленським у Хіросімі на полях саміту G7", - повідомили журналісти.

Пізніше у ЗМІ з'явилася інформація, що під час зустрічі з президентом України Джо Байден пообіцяв, що США робитимуть усе для зміцнення обороноздатності нашої країни у війні з РФ.

А глава Офісу президента Андрій Єрмак повідомив, що за підсумками цієї зустрічі США передасть Україні новий пакет військової допомоги на 375 мільйонів доларів. Він міститиме боєприпаси, артилерію і бронетехніку. Так, Єрмак повідомив, що в анонсований пакет увійдуть:

  • додаткові боєприпаси для HIMARS;
  • артилерійські снаряди;
  • протитанкові керовані ракети TOW;
  • протитанкові системи Javelin і AT-4;
  • мостові системи;
  • броньовані медичні машини;
  • вантажівки та причепи для перевезення важкої техніки;
  • тепловізійні системи;
  • запчастини та інше польове обладнання.

Нагадаємо, раніше Зеленський на саміті G7 підтвердив, що ЗСУ відійшли від Бахмута.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
19.03.2026
18:00

“З початком війни з Іраном світ починає розуміти точку зору українців”. Огляд західних медіа

“Стрімке зростання цін на енергоносії та послаблення санкцій під час конфлікту з Іраном стали для Кремля рятівним колом у складний фінансовий період".
Світ
18.03.2026
19:00

«Москва уникла серйозних наслідків від нальотів українських БПЛА. Це велике досягнення». Російські ЗМІ про Україну

«...Експерти сходяться на думці: головна мета таких атак - не військовий результат, а інформаційний ефект».
Країна
18.03.2026
10:21

"Війна на Близькому Сході – це удар по Китаю і шанс для РФ": експерт Михайло Гончар пояснив, що відбувається на енергетичному ринку

Чи стане це детонатором повномасштабної економічної кризи, як у 1973 році – поки що однозначної відповіді немає. Очевидно, що все залежатиме від тривалості нинішньої ситуації в затоці.
Всі статті