Зеленський зустрівся с Залужним та запропонував "залишитися у команді"

Президент України Володимир Зеленський зустрівся з головнокомандувачем Збройних Сил Укріїни  Валерієм Залужним, заявив про необїідність оновлення ЗСУ та запропонував Залужному й надалі бути в команді. Про це Зеленський повідомив у Телеграм 8 лютого. 

"Обговорили, якого оновлення потребують ЗСУ. Обговорили також, хто може бути в оновленому керівництві ЗСУ. Час для такого оновлення – саме зараз", – заявив. президент. 

У свою чергу головнокомандувач ЗСУ Залужний також повідомив у Телеграм про зустріч із президентом та розповів про "серйозну розмову" і необхідність змін у підходах та стратегії.  

"Щойно ми зустрілись з Верховним Головнокомандувачем. Важлива та серйозна розмова. Прийнято рішення про необхідність зміни підходів та стратегії.

Вдячний усім, хто поруч. Команді Генерального штабу, Міністерства оборони, Президенту України.

Я пишаюсь кожним та кожною в Збройних Силах України, які захищають майбутнє наших дітей. Усіма солдатами, сержантами та офіцерами. Схиляю голову перед усіма, хто віддав своє життя за Україну і свободу. Пам’ятаємо і помстимося за всіх", - написав Залужний. 

Як повідомлялося, у Зеленського заперечили інформацію про відставку Залужного. 

Нагадаємо, до відставки Залужного негативно поставилися б 72% українців. 

Статті

Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Світ
20.04.2024
09:31

"Трамп хоче, щоб Конгрес ухвалив рішення про допомогу Україні". Огляд західних медіа

Якщо Трамп повернеться на посаду і спробує проштовхнути мирну угоду між Росією і Україною, йому потрібно, щоб Україна мала сильну військову позицію.
Всі статті