Зеленський зустрівся із Макроном та Шольцем у Парижі

Президент України Володимир Зеленський в ході офіційного візиту до Парижу зустрівся із президентом Франції Емануелем Макроном та канцлером Німеччини Олафом Шольцем. Про це повідомляє агентство "France 24".

"Президент Франції Еммануель Макрон вітає президента України Володимира Зеленського та канцлера Німеччини Олафа Шольца на робочій вечері в Єлисейському палаці в середу ввечері. Візит українського лідера до Парижа відбувся через кілька годин після його виступу на спільному засіданні британського парламенту в Лондоні, де він подякував британському народу за підтримку з «першого дня» вторгнення росії", - йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося раніше, Зеленський у британському парламенті заявив, що росія програє у війні проти України. 

Статті

Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Всі статті