Зеленський зустрівся із Макроном та Шольцем у Парижі

Президент України Володимир Зеленський в ході офіційного візиту до Парижу зустрівся із президентом Франції Емануелем Макроном та канцлером Німеччини Олафом Шольцем. Про це повідомляє агентство "France 24".

"Президент Франції Еммануель Макрон вітає президента України Володимира Зеленського та канцлера Німеччини Олафа Шольца на робочій вечері в Єлисейському палаці в середу ввечері. Візит українського лідера до Парижа відбувся через кілька годин після його виступу на спільному засіданні британського парламенту в Лондоні, де він подякував британському народу за підтримку з «першого дня» вторгнення росії", - йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося раніше, Зеленський у британському парламенті заявив, що росія програє у війні проти України. 

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті