Зеленський змінив склад ставки Верховного головнокомандувача

Президент України Володимир Зеленський оновив склад ставки Верховного головнокомандувача. Про це йдеться в Указі голови держави від 21 лютого "Про зміни у складі Ставки Верховного Головнокомандувача".

Зокрема, у ньому йдеться:

"Відповідно до статті 8 Закону України «Про оборону України», на підставі пропозиції Ради національної безпеки і оборони України постановляю:

1) затвердити у персональному складі Ставки Верховного Головнокомандувача таких осіб:

БАРГИЛЕВИЧ Анатолій Владиславович - начальник Генерального штабу Збройних Сил України

ПАВЛЮК Олександр Олексійович - командувач Сухопутних військ Збройних Сил України;

2) вивести зі складу Ставки Верховного Головнокомандувача М.Миргородського.

2. Цей Указ набирає чинності з дня його опублікування".

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
24.04.2026
20:20

«...Це може підвищити його готовність до припинення війни». Огляд західних ЗМІ про Україну

Німеччина та Франція закликали надати Україні «символічні» переваги на етапі, який не включатиме ні сільськогосподарські субсидії ЄС, ні право голосу.
Країна
23.04.2026
09:00

«Мінськ» за лаштунками. Сповідь недипломата. Частина 3

Саме це, друге, засідання ТКГ і стало початковою точкою тих двозначностей та невизначеностей, які до останнього моменту її роботи у лютому 2022 року були основною причиною неефективності переговорів.
Світ
22.04.2026
10:52

«…Чи зможемо ми після підписання мирної угоди підготуватися до великого протистояння із Заходом». Російські ЗМІ про Україну

Наскільки в такій ситуації працюватиме 5-та стаття статуту НАТО, чи збережеться альянс до того моменту в колишньому вигляді - це питання. І, ймовірно, не найближчого майбутнього.
Всі статті