Зеленський заявив, що Україні треба більше ППО від партнерів

Україні необхідно більше засобів протиповітряної оборони, щоб захистити цивільне населення. Про це 2 березня заявив у Телеграм  президент України Володимир Зеленський.

"Нам потрібно більше ППО від партнерів. Слід посилювати український повітряний щит, щоб додати захисту нашим людям від російського терору. Більше систем ППО, більше ракет для ППО - це те, що зберігає життя", - написав Зеленський у телеграм-каналі вранці в суботу.

Він зазначив, що в Одесі триває пошуково-рятувальна операція на місці влучання БпЛА в житловий будинок.

"Пошуково-рятувальна операція триває в безперервному режимі. Усі служби на місці. Людям надається вся необхідна допомога", - наголосив президент.

Нагадаємо, на руїнах дев'ятиповерхівки в Одесі знайшли тіло дитини. 

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті