Зеленський заявив, що у окупантів наразі недостатньо сил для наступу на Київ

Росія не зможе здійснити великий наступ на Київ, як це було у 2022 році, адже їй не вистачить для цього сил. Водночас Україна та її західні союзники не повинні демонструвати слабкість. Про це заявив президент Володимир Зеленський в інтерв'ю для AFP, повідомляє ЛІГА.

Зеленський зазначив, що у росії недостатньо сил для "повномасштабного наступу на столицю, такого, як було на початку вторгнення". 

Він підкреслив, що Україна та її західні союзники не повинні демонструвати слабкість та закликав розгорнути дві батареї зенітних ракетних комплексів Patriot, щоб захистити небо над Харківською областю.

"Вони (росіяни, – ред.) як звір... Якщо вони відчують десь слабкість у цьому напрямку, вони будуть тиснути", – наголосив Зеленський.

Коментуючи ситуацію щодо наступу росіян у Харківській області, глава держави сказав, що російські війська хочуть атакувати Харків. За його словами, окупанти розуміють, що це буде "дуже важко".

"Вони розуміють, що у нас є сили, які будуть боротися довго", – підкреслив президент.

Нагадаємо, Зеленський заявив, що наступ окупантів на Харківщині може бути першою хвилею атак

Статті

Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Всі статті