Зеленський заявив, що у окупантів наразі недостатньо сил для наступу на Київ

Росія не зможе здійснити великий наступ на Київ, як це було у 2022 році, адже їй не вистачить для цього сил. Водночас Україна та її західні союзники не повинні демонструвати слабкість. Про це заявив президент Володимир Зеленський в інтерв'ю для AFP, повідомляє ЛІГА.

Зеленський зазначив, що у росії недостатньо сил для "повномасштабного наступу на столицю, такого, як було на початку вторгнення". 

Він підкреслив, що Україна та її західні союзники не повинні демонструвати слабкість та закликав розгорнути дві батареї зенітних ракетних комплексів Patriot, щоб захистити небо над Харківською областю.

"Вони (росіяни, – ред.) як звір... Якщо вони відчують десь слабкість у цьому напрямку, вони будуть тиснути", – наголосив Зеленський.

Коментуючи ситуацію щодо наступу росіян у Харківській області, глава держави сказав, що російські війська хочуть атакувати Харків. За його словами, окупанти розуміють, що це буде "дуже важко".

"Вони розуміють, що у нас є сили, які будуть боротися довго", – підкреслив президент.

Нагадаємо, Зеленський заявив, що наступ окупантів на Харківщині може бути першою хвилею атак

Статті

Світ
17.07.2024
10:29

«Вони намагатимуться знову водити нас за ніс». Російські ЗМІ про Україну

Він, по-перше, намагається зупинити стрімке падіння Європи в прірву і, по-друге, послідовно відстоює національні інтереси своєї країни, домагаючись територіальної автономії для угорців Закарпатської України
Світ
16.07.2024
09:57

"Росія навмисно обрала лікарню своєю мішенню". Огляд західних медіа

Між візитом Орбана до Москви і нападом на дитячу лікарню були лише вихідні. Це багато говорить про те, як Кремль ставиться до ініціатив, подібних до ініціативи угорського глави уряду: з байдужістю і радістю від приниження".
Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Всі статті