Зеленський заявив, що путін не зупиниться, доки не програє у війні

Російський диктатор путін не зупиниться, доки не програє в війні проти України. Про це заявив в інтерв'ю FOX News президент України Володимир Зеленський, повідомляє "Інтерфакс-Україна"..

"Ви пам'ятаєте, що ми заморозили конфлікт, коли вони окупували Крим. У нас був документ у Нормандському форматі, Німеччина, Франція, Росія Україна про припинення вогню. Це було те, що, як наразі багато хто говорить, нам зараз потрібно", - сказав він.

"Путін ніколи не зупиниться, доки він не програє в цій війні. Не буде жодних нових заморожених конфліктів, ми в це не віримо", - сказав президент України.

Зеленський нагадав, що "ми підготували документ на основі Формули миру, на основі пропозицій інших країн, і в нас є цей справді документ, ми зможемо шукати дипломатичний формат, як розмовляти з представниками росії, якими вони не були б".

Нагадаємо, у Кремлі визнали, що путін не ображається на "божевільного сучого сина" на свою адресу

Як повідомлялося, Байден назвав дві найбільші проблеми для людства: "божевільного сучого сина" путіна й значну загрозу зміни клімату. 

Статті

Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Всі статті