Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
Українські союзники і партнери високо оцінили записане в Куп’янську на Харківщині звернення президента України Володимира Зеленського, яке стало запереченням російської офіційної версії про окупацію цього міста. Про це глава української держави заявив 18 грудня, прямуючи на саміт ЄС до Брюсселя, - повідомляє "Радіо Свобода".
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
«Дуже вплинуло і на американців, і на європейців. Всі це високо оцінили: і наших воїнів, що вони тримають Куп’янськ, і те, що я був там особисто – це поставило крапку, що (президент РФ Володимир) Путін знову бреше про окуповані нові території. Це вплинуло на мої розмови з американцями. Це вплинуло дуже сильно на розмови з європейцями», – відзначив президент України.
Як повідомлялося, Зеленський заявив, що узгодженої «останньої» версії мирного плану поки немає.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту