Зеленський закликав учасників "Рамштайну" надати Україні далекобійні ракети та винищувачі F-16

Володимир Зеленський закликав союзників передати Україні далекобійні ракети та винищувачі F-16. Про це 20 січня повідомляє Sky News із посиланням на виступ глави держави перед Контактною групою на базі "Рамштайн".

У своїй промови Зеленський закликав у рамках наступного засідання Контактної групи обговорити відправку в Україну далекобійних ракет та винищувачів F-16.

"Сотні подяк – це не сотні танків. Ми всі можемо використовувати тисячі слів, дискусії, але я не можу сказати - замість зброї, яка потрібна проти російської артилерії або замість зенітних ракет, які мають захистити людей від російських авіаударів", - заявив президент України.

За словами Зеленського, надання Україні далекобійних ракет та винищувачів буде кроком уперед порівняно з допомогою, яку союзники виділяють зараз. Зазначимо, що наразі постачання ракет Україні обмежуються боєприпасами, які не можуть вражати російські цілі на значних відстанях.

Нагадаємо, міністр оборони Резніков назвав три головні пріоритети України в рамках чергового "Рамштайну".

Статті

Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Світ
10.04.2024
09:04

"Для захисту залишається мало що, крім молитви". Огляд західних медіа

"Якби це залежало від мене, я б перестріляла цих виродків... і стерла б Бєлгород з лиця землі"". "Гострі слова Тимохіної вражають, адже вона народилася в Росії і більшість її родичів досі живуть там, – зазначили у британському виданні.
Всі статті