Зеленський їде до Литви, Латвії та Естонії зустрічатися з місцевими топчиновниками

Президент Володимир Зеленський анонсував, що 10 січня відвідає Литву, а після — Латвію та Естонію. Там він зустрінеться з високопосадовцями країн Балтії. Про це він повідомив у Telegram.

"Наші надійні друзі та принципові партнери Литва, Естонія та Латвія. Згодом буду в Таллінні та Ризі, а сьогодні — Вільнюс", — заявив глава держави.

У Литві Зеленський матиме переговори з президентом Ґітанасом Науседою, прем’єр-міністеркою Інґрідою Шимоніте, спікеркою Сеймасу Вікторією Чміліте-Нільсен. Також будуть зустрічі з представниками політичних сил, ЗМІ та української громади. 

Президент України окреслив теми розмов так: «Безпека, інтеграція до ЄС та НАТО, співпраця в галузі РЕБ і дронів, подальша координація європейської підтримки». 

"І звичайно, наша велика вдячність. За безкомпромісну підтримку України впродовж усіх 10 років війни, а особливо зараз, після початку повномасштабного вторгнення", — додав він.

Нагадаємо, Естонія має намір вкладати в перемогу України 0,25% ВВП протягом наступних чотирьох років. 

Як повідомлялося, президент Литви побажав Україні перемоги у новому році. 

Також нагадаємо, глава МЗС Латвії попередив, що загроза Європі від РФ лишиться, навіть якщо Україна звільнить свою територію. 

Статті

Донбас
28.04.2024
19:38

Нам нікуди повертатися: у російській історії немає періоду, який можна назвати моделлю для побудови державності. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головний «філософ» окупованого Донбасу Олександр Ходаковський раптово заявив, що ніяких скрєп у Росії не було і немає, що російська історія, навіть у викладі Путіна, не дає жодних моделей для «можемо повторити». Тобто, повертатися...
Країна
27.04.2024
09:00

Театр під час війни: відновлення і нові сцени

Як театри, попри всі труднощі, працюють, гастролюють і створюють нові сценічні майданчики, розповідаємо в матеріалі.
Донецьк
26.04.2024
16:00

Відновлення Донеччини: поки навіть не в проєкті, але…

Стосунки влади і громадськості ніколи не були виключно конструктивними, на Донеччині зокрема, - передусім через взаємну недовіру, брак досвіду, неспівпадіння уявлень про співпрацю і просто небажання влади бути додатково контрольованою.
Всі статті