Генштаб: Майже третина боєзіткнень - 65 - відбулась на Покровському напрямку

"На Покровському напрямку наші захисники зупинили 65 наступальних дій агресора у районах населених пунктів Володимирівка, Червоний Лиман, Мирноград, Родинське, Новоукраїнка, Новоекономічне, Балаган, Покровськ, Звірове, Котлине, Удачне, Молодецьке, Миролюбівка, Дачне, Філія та в напрямку Новопавлівки", - йдеться в оперативній інформації Генштабу ЗСУ станом на 8:00 14 жовтня

Загалом протягом минулої доби на фронті зафіксовано 190 бойових зіткнень.

За минулу добу авіація, ракетні війська і артилерія Сил оборони уразили сім районів зосередження особового складу та техніки, три пункти управління та два артилерійські засоби російських загарбників.

На Північно-Слобожанському і Курському напрямках минулої доби відбулося шість бойових зіткнень. 

На Південно-Слобожанському напрямку відбулося 15 бойових зіткнень у районах Вовчанська, Кам’янки, Кутьківки та в напрямку Бологівки, Дворічанського, Колодязного.

На Куп’янському напрямку минулої доби відбулося п’ять атак окупантів. Сили оборони відбивали штурмові дії противника у районах Куп’янська, Петропавлівки та в напрямку Курилівки.

На Лиманському напрямку ворог атакував 14 разів, намагаючись просунутися у районах населених пунктів Греківка, Дерилове, Шандриголове, Новоселівка, Карпівка, Торське та в напрямку Ольгівки, Лиману й Дробишевого.

На Слов’янському напрямку впродовж минулої доби ворог здійснив сім атак на позиції наших підрозділів у районах населених пунктів Ямпіль, Серебрянка та Григорівка.

На Краматорському напрямку противник двічі атакував позиції наших оборонців у районі Ступочок.

На Костянтинівському напрямку ворог здійснив 21 атаку у районах населених пунктів Предтечине, Костянтинівка, Олександро-Шультине, Щербинівка, Бересток, Русин Яр, Миколайпілля, Полтавка.

На Олександрівському напрямку Сили оборони відбили 28 атак на позиції наших військ поблизу населених пунктів Іванівка, Олександроград, Січневе, Вороне, Степове, Новомиколаївка, Новогригорівка, Ялта та Соснівка.

На Гуляйпільському напрямку ворог наступальних дій не проводив.

На Оріхівському напрямку загарбницькі війська чотири рази атакували позиції наших оборонців поблизу Степового.

На Придніпровському напрямку ворог тричі проводив наступальні дії в напрямку Антонівки.

Раніше повідомлялось, що з 77 атак рашистів 26 відбулись на Покровському напрямку.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
05.03.2026
15:00

Крим у стані тривоги: 12 років окупації й системних проблем

"Так, Росія незаконно забрала Крим у 2014 році, так само як зараз робить це з іншою територією України. Але це вже сталося, і будемо відверті, ніякий чесний референдум чи голосування сьогодні не на боці України..."
Світ
04.03.2026
15:00

«Противники врегулювання повинні чітко розуміти, що жарти скінчилися». Російські ЗМІ про Україну

...Місцеві представники руського опору діляться спостереженнями і не приховують: депресія все більше охоплює руських людей, які досі залишаються по той бік лінії бойового зіткнення
Країна
03.03.2026
18:38

Владислав Селезньов: Весняно-літня кампанія РФ може стати останнім масштабним ривком Кремля

Здається, вперше за час великого наступу російської армії, відлік якого починається від середини жовтня 2023 року, співвідношення втрачених та повернутих територій нині є на користь України.
Всі статті