Зеленський: Я не думаю, що путін блефує ядерними погрозами

Загрози застосування ядерної зброї від президента РФ Путіна можуть бути правдивими. Про це 25 вересня в інтерв'ю CBS заявив Володимир Зеленський.

"Путін хоче налякати весь світ. Це перші кроки його ядерного шантажу. Я не думаю, що він блефує. Я думаю, що світ стримує його та стримує цю загрозу. Нам потрібно продовжувати чинити на нього тиск і не дозволяти йому продовжувати", - заявив Президент України.

Причому росія зараз займається ядерним шантажем не лише за допомогою власних боєголовок. Також йдеться про провокації на окупованій Запорізькій АЕС, а також атаки Південноукраїнської АЕС.

Нагадаємо, раніше в Офісі президента у відповідь на ядерні погрози РФ заявили, що "скринька Пандори" має бути закрита.

Статті

Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Світ
19.09.2023
10:37

«Похабний мир з Укрорейхом є незмивним гріхом». Російські ЗМІ про Україну

"Православний християнин у російській владі, прочитавши цю книгу, повинен зрозуміти, що паскудний мир з Укрорейхом є страшним гріхом, сприяння йому прирікає Православ'я в Колисці Хрещення Русі на знищення"
Всі статті