Зеленський визначився із делегацією для переговорів про вступ до ЄС

Президент Володимир Зеленський підписав указ про склад делегації.України для участі у переговорах з Європейським Союзом щодо укладення угоди про вступ до блоку. Про це повыдомляэ ЛІГА 22 червня.

Як повідомляється, очільницею делегації та головним переговірником буде Ольга Стефанішина, віцепрем'єр-міністерка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України.

Також до складу делегації увійдуть глава Офісу президента Андрій Єрмак, перший заступник спікера Верховної Ради Олександр Корнієнко (за згодою), заступники міністрів економіки, фінансів, аграрної політики та продовольства, енергетики, розвитку громад, територій та інфраструктури, цифрової трансформації тощо.

Водночас глава делегації Стефанішина може вносити зміни до складу, розподіляти обов'язки між членами, залучати до участі працівників державних органів, підприємств, установ, організацій, радників, експертів, технічних працівників.

Нагадаємо, Рада ЄС офіційно підтвердила початок переговорів про вступ з Україною і Молдовою 25 червня

Статті

Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Всі статті