Зеленський ввів санкції проти 51 фізособи та 220 організацій, які "працюють на терор"

Президент Володимир Зеленський своїм указом ввів санкції РНБО проти 51 фізичної особи та 220 організацій, пов'язаних з РФ і Білоруссю. Про це Зеленський повідомив у відеозверненні 27 травня.

Під персональні санкції, серед інших фігурантів, потрапили вчені, які працювали над розробленням зброї для країни-агресора, а також генеральні директори російських оборонних підприємств.

Санкції тепер поширюються на структури МТС і РЖД, а також на низку компаній Білорусі, зокрема – Мінський автомобільний завод, Мінський механічний завод імені Вавілова та Вітебський завод радіодеталей "Моноліт".

Тема санкцій стала головною у вечірньому відеозверненні Зеленського – він зазначив, що санкції запроваджено "проти юридичних та фізичних осіб – більшість із них – російські, які працюють на терор".

"Це підприємства ВПК та дотичні російські компанії. Підприємства, що обслуговують війну. І особи, через яких відбувається управління цими компаніями", – сказав президент.

Він зазначив, що Україна "крок за кроком збирає повні дані про всіх, хто працює на агресію – прямо чи опосередковано", і що "кожна така людина буде заблокована, і українські санкції або вже синхронізовані, або будуть синхронізовані з санкціями вільного світу".

Унаслідок розв'язаної нею війни, наголошує президент, "Росія нічого не здобуде і все програє. Разом з тими, хто ще якось намагається їй допомагати в терорі".

За його словами, наразі розроблюються ще масштабніші пакети санкцій.

Як повідомлялося, ЄС запровадить нові санкції проти 90 компаній, які допомагають РФ ухилятися від вже існуючих санкцій. 

 

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті