Зеленський вніс до Верховної Ради кандидатуру Малюка на посаду голови СБУ

Президент України Володимир Зеленський вніс у Верховну Раду подання щодо призначення на посаду голови СБУ Василя Малюка. Картка проєкту ухвали 6 лютого з'явилася на сайті парламенту.

На цей час саме Малюк виконує обов'язки голови спецслужби. Зеленський пропонує затвердити його на цій посаді на постійній основі.

Зазначимо, що 18 липня президент призначив Василя Малюка в.о. керівника СБУ. Це сталося після того, як глава держави вніс до парламенту проєкт постанови про звільнення Баканова.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Кабмін призначив нового в.о. голови Держмитниці.

Статті

Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Світ
21.03.2023
14:00

«Просто треба розуміти, що буде дуже велика битва». Російські ЗМІ про Україну

...Заяви Заходу про те, що перші поставки танків в Україну очікують наприкінці березня, зроблені спеціально, щоб РФ не знала про їхню дислокацію і не очікувала застосування на полі бою
Світ
20.03.2023
15:00

“Це більше не бої за Бахмут, це марафонські змагання…” Західні медіа про Україну

“Тож Путін може поїхати до Китаю, Сирії, Ірану, його … небагатьох союзників, але він просто не поїде в інші частини світу і не поїде до країн-членів МКС, які, як він вважає, … заарештують його”
Всі статті