Зеленський вніс до Верховної Ради кандидатуру Малюка на посаду голови СБУ

Президент України Володимир Зеленський вніс у Верховну Раду подання щодо призначення на посаду голови СБУ Василя Малюка. Картка проєкту ухвали 6 лютого з'явилася на сайті парламенту.

На цей час саме Малюк виконує обов'язки голови спецслужби. Зеленський пропонує затвердити його на цій посаді на постійній основі.

Зазначимо, що 18 липня президент призначив Василя Малюка в.о. керівника СБУ. Це сталося після того, як глава держави вніс до парламенту проєкт постанови про звільнення Баканова.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Кабмін призначив нового в.о. голови Держмитниці.

Статті

Країна
30.05.2024
09:14

“Поміняти парадигму”. Військовослужбовці розповідають про свій досвід лікування після поранень в Україні

Долю кожного пораненого вирішує, таким чином, військовий лікар, відповідальний за скерування. Деяким щастить потрапити у потрібне місце. Віктору Комарницькому не пощастило.
Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Всі статті