Зеленський відвідав українських захисників, які проходять лікування після поранень

Президент України Володимир Зеленський відвідав українських захисників, які проходять лікування після поранень. Відповідне відео розмістив його офіційний Телеграм-канал 22 березня.

"Відвідали наших воїнів, які проходять лікування після поранень. Дякую за захист України і бажаю швидкого одужання, – написав Зеленський. – Хочу подякувати  представникам Медичних сил Збройних Сил України за фаховість, за роботу. До перемоги треба зберегти життя багатьом людям, які захищають нашу державу. Ви захищаєте її на своєму фронті".

Раніше повідомлялось, що Зеленський заявив про засідання Ставки: Очікуємо збільшення постачання саме того, що нам потрібно саме зараз.

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті