Зеленський відвідав українських захисників, які проходять лікування після поранень

Президент України Володимир Зеленський відвідав українських захисників, які проходять лікування після поранень. Відповідне відео розмістив його офіційний Телеграм-канал 22 березня.

"Відвідали наших воїнів, які проходять лікування після поранень. Дякую за захист України і бажаю швидкого одужання, – написав Зеленський. – Хочу подякувати  представникам Медичних сил Збройних Сил України за фаховість, за роботу. До перемоги треба зберегти життя багатьом людям, які захищають нашу державу. Ви захищаєте її на своєму фронті".

Раніше повідомлялось, що Зеленський заявив про засідання Ставки: Очікуємо збільшення постачання саме того, що нам потрібно саме зараз.

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті