Зеленський відреагував на ворожу атаку по передмістю Діпра

Президент України Володимир Зеленський відреагував на чергову атаку російських окупантів Дніпром у суботу 3 червня.

"Дніпро. Росіяни атакували місто. Потрапили між двома двоповерховими житловими будинками. На жаль, під завалами перебувають люди. Усі служби працюють", - написав він у телеграм-каналі.

"В черговий раз Росія доводить, що є країною – спонсором тероризму. За все скоєне проти нашої держави та людей росіяни відповідають", - підкреслив президент.

Як повідомлялося, у передмісті Дніпра ворог поранив 5 дітей, троє у важкому стані. Ще одна дитина перебуває під завалами. 

Статті

Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Всі статті