Зеленський відреагував на ворожу атаку по передмістю Діпра

Президент України Володимир Зеленський відреагував на чергову атаку російських окупантів Дніпром у суботу 3 червня.

"Дніпро. Росіяни атакували місто. Потрапили між двома двоповерховими житловими будинками. На жаль, під завалами перебувають люди. Усі служби працюють", - написав він у телеграм-каналі.

"В черговий раз Росія доводить, що є країною – спонсором тероризму. За все скоєне проти нашої держави та людей росіяни відповідають", - підкреслив президент.

Як повідомлялося, у передмісті Дніпра ворог поранив 5 дітей, троє у важкому стані. Ще одна дитина перебуває під завалами. 

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті