У передмісті Дніпра ворог поранив 5 дітей, троє у важкому стані. Ще одна дитина перебуває під завалами – голова ОВА

Під час обстрілу в Підгородненській громаді Дніпровського району на Дніпропетровщині росіяни поранили 5 дітей, загальна кількість постраждалих виросла до 20, під завалами й зараз перебувають люди, включаючи як мінімум одну дитину. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак у своєму Телеграм-каналі 3 червня о 23:41.

"5 дітей поранив ворог в Підгородненській громаді. Стан трьох хлопців на зараз медики оцінюють як важкий. Вони в операційних, – сказано в повідомленні. – Дівчата 11 та 17-років в задовільному стані, лікуватимуться амбулаторно".

Зазначається, що загальна кількість постраждалих зросла до 20. З них 17 госпіталізовані.

Під завалами понівеченого будинку рятувальники продовжують шукати людей. Ймовірно, там є дитина.

Раніше повідомлялось, що Зеленський і голова ОВА показали подробиці влучання у передмісті Дніпра: 13 постраждалих, з них троє дітей, під завалами й досі люди.

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті