Зеленський і голова ОВА показали подробиці влучання у передмісті Дніпра: 13 постраждалих, з них троє дітей, під завалами й досі люди

Внаслідок влучання в передмісті Дніпра наразі 13 постраждалих, з них троє дітей, під завалами й досі перебувають люди. Про це повідомили президент України Володимир Зеленський і голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак у Телеграм.

"Росіяни атакували місто. Влучили між двома двоповерховими житловими будинками, – написав Зеленський. – На жаль, під завалами перебувають люди. Усі служби працюють".

 "З-під завалів будинку в Підгородненській громаді дістали чоловіка. Там ще знаходяться люди. – зазначив Лисак. – Загалом на зараз маємо 13 постраждалих. З-поміж них троє – діти. Це хлопці 6, 11 та 15 років".

ЗазначаєтьсяЮ, що майже всі поранені шпиталізовані у стані середньої тяжкості, одна людина лікувадиметься амбулаторно. У постраждалих черепно-мозкові травми, осколкові поранення, забої. Їм надається вся необхідна допомога.

Раніше повідомлялись подробиці щодо влучання по Дніпропетровщині: постраждав 6-річний хлопчик, під завалами перебувають люди.

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті