Зеленський: Від розвідки є інформація, що росіяни готуються до нових масованих ударів

"Окремі завдання сьогодні для ППО, для військових. Зараз від розвідки маємо інформацію, що росіяни готуються до нових масованих ударів. Ми чесно говоримо з партнерами і щодо ракет для ППО, і щодо систем, які так необхідні нам. Постачання недостатньо. Стараємось прискорювати, і важливо, щоб партнери нас чули. Багато робиться зараз на рівні Міністерства оборони України", - повідомив Президент Зеленський у вечірньому відеозверненні, яке опублікував у своєму Телеграм-каналі 16 січня.

Він також сказав: "Ми готуємося до наступного тижня, щоб зустрічі в Давосі були продуктивними, були правильними, потрібен чіткий зміст – зміст зустрічей, зміст документів. Зараз точно не час для гучних і пустих розмов, для формальних зустрічей. Треба, щоб були результати для реальних людей – для українців, для всіх європейців, для американців. Мир однаково потрібен усім, справжня безпека потрібна всім, нормальний економічний розвиток теж потрібен для всіх. І все це має бути відображене у відповідних документах, які ми готуємо, зокрема, з американською стороною". 

Раніше повідомлялось, що Зеленський і британський віцепрем'єр в Києві обговорили дипломатію, санкційну політику й енергетичну підтримку.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
09.02.2026
16:00

Бути українцем в РФ… Продовження історії ув'язненого за "держзраду й заклики до тероризму" Геннадія Артеменка

Етнічного українця, громадянина РФ Геннадія Артеменка в Росії відправили до колонії на 18 років – по суті, за листівки з закликом до миру й спілкування українською мовою.
Донецьк
08.02.2026
17:46

Як в окупованому Донецьку незграбно намагалися згадати забуті імена «билинних героїв республіки». Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу намагалися викликати у жителів «республіки» почуття гордості за те, що «русский мир» зробив з колись квітучим регіоном, героїзували відвертих бандитів і вчили любити Батьківщину. Вийшло не дуже – кілька...
Луганськ
06.02.2026
09:00

Аналог квартир-студій і нуль копійок з бюджету: місце компактного проживання ВПО від Біловодської громади

По суті, це звичайний одноповерховий будинок на чотири цілком окремі квартири. Для цих квартир спільним є лише коридор – аналог просторого під'їзду, тамбуру.
Всі статті