Зеленський: в Росії втрачається контроль над подіями

Росія мобілізувала всі сили, щоб не втратити окуповані нею території в Україні, але не здатна витримати це протистояння стратегічно через втрату контролю над внутрішніми проблемами. Про це заявив президент України володимир Зеленський у вечірньому зверненні 30 жовтня.

"Ми маємо тверезо оцінювати російську систему. Вони мобілізували всі сили, щоб спробувати не втратити захоплене в Україні, але свою територію при цьому забруднили таким рівнем ненависті та деградації, що вже вдруге за цей рік у Росії втрачається контроль над подіями", - зазначив президент.

Зеленський додав, що це все сигнали того, що росія поки може витримувати бойові дії та подекуди збільшувати тиск на фронті, але "не здатна витримати це протистояння стратегічно".

Нагадаємо, що вчора, 30 жовтня  в аеропорту Махачкали погромники вийшли на злітно-посадкову смугу у пошуках пасажирів, які летіли рейсом авіакомпанії Red Wings із Тель-Авіва до Махачкали.

Як повідомлялось раніше, Зеленський виступив категорично проти тимчасового перемир’я.

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті