Зеленський увів до складу РНБО голову СБУ Малюка та міністра МВС Клименка

Президент України Володимир Зеленський увів до складу Ради національної безпеки та оборони голову Служби безпеки України Василя Малюка та голову Національної поліції України Ігоря Клименка. Відповідний указ №73/2023 оприлюднено на сайті глави держави 11 лютого.

"Ввести до персонального складу Ради національної безпеки та оборони України Клименка Ігоря Володимировича – Міністра внутрішніх справ;… затвердити у персональному складі Ради національної безпеки та оборони України Малюка Василя Васильовича – Голову Служби безпеки України", – сказано в документі.

Згідно з цим указом, зі складу РНБО виведено колишнього голову Національної поліції Дениса Монастирського, який загинув під час катастрофи у Броварах.

Раніше повідомлялось, що Зеленський розповів про "значні результати" СБУ, ДБР та Офісу генпрокурора у боротьбі з ворогами України.

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті