Зеленський у роковини збиття Boeing російською ракетою: держава-терорист відповість повною мірою

Трагедія пасажирського Boeing 777, який летів рейсом MH17 та був збитий  у 2014 році в небі над окупованим Донбасом,  ніколи не буде забута, а росія відповість за свої злочини. Про це написав президент України Володимир Зеленський 17 липня у Твиттер.

"Сьогодні в  Україні вшановують пам’ять жертв рейсу МН17. Наші думки й серця разом із родинами та близькими кожного і кожної з 298 загиблих. Ця трагедія, спричинена агресором, ніколи не буде забута. Держава-окупант, держава-терорист відповість повною мірою за всі злочини, скоєні в Україні", - акцентував голова держави.

Як повідомлялося, у листопаді 2022 року відбувся суд над чотирма членами так званої Донецької народної республіки ("ДНР") – трьома росіянами й одним українцем: Ігорем Гіркіним, Олегом Пулатовим, Сергієм Дубінським та Леонідом Харченком. Гіркіна, Дубінського та Харченка визнано винними у тому, що вони збили МН17 та вбили 298 осіб. Суд засудив їх до довічного ув'язнення. Дубінського було визнано невинуватим. Вирок не було оскаржено.

У лютому 2023 року спільна слідча група (Joint Investigation Team, JIT) з розслідування обставин катастрофи 17 липня 2014 року в небі над українським Донбасом авіалайнера Малайзійських авіаліній рейсу МН17, внаслідок якої загинули 298 людей, заявила про призупинення розслідування.

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті