Зеленський у Києві зустрівся з президентом Естонії

Володимир Зеленський зустрівся з президентом Естонії Аларом Карісом. Про це президент України 2 червня повідомив у Facebook.

"Естонія серед тих, чия допомога нашій обороні - найшвидша і найбільша, якщо подивитися на співвідношення обсягу допомоги та ВВП країни. Дякую за всю підтримку", - зазначив президент.

Зустріч відбулася в Києві. Про результати зустрічі глави держав розповіли під час брифінгу. Зокрема, обговорювали кроки з підтримки України, яку надавала Естонія.

"Естонія дуже сумлінно підійшла до наших домовленостей щодо відновлення і вже має конкретний результат у Житомирській області. Сьогодні офіційно відкрито відтермінований естонською стороною дитячий садок в Овручі", - зазначив Зеленський.

Нагадаємо, напередодні повідомлялося, що Зеленський і Санду обговорили інфраструктурні проєкти та євроінтеграцію.

Статті

Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

"Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну". Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Всі статті