Зеленський у Києві зустрівся з представниками Світового банку

Президент України Володимир Зеленський прийняв у Києві делегацію Світового банку. Про це 24 березня глава держави повідомив на своїй сторінці у Facebook.

"Важлива зустріч із делегацією Світового банку на чолі з віцепрезиденткою у справах регіону Європи та Центральної Азії Анною Бйорде", - повідомив президент.

Окрему увагу під час зустрічі було приділено забезпеченню фінансування донорами за координації Світового банку проєктів із відновлення нашої країни, насамперед у сферах транспортної інфраструктури, електроенергетики та охорони здоров'я.

Також Зеленський подякував за ту кількість програм, які Світовий банк реалізує в Україні, особливо після початку повномасштабної війни. Глава держави особливо відзначив важливість реалізації програм зі страхування бізнесу в Україні, що особливо актуально в контексті створення робочих місць.

"Дякую за готовність приходити на допомогу навіть в умовах військових викликів", - додав президент.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Київ із візитом уперше відвідав прем'єр-міністр Японії Фуміо Кісіда.

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті