Зеленський та прем'єр-міністр Північної Македонії підписали спільну декларацію про підтримку вступу України в НАТО

Прем'єр-міністр Республіки Північна Македонія та Президент України під час зустрічі в Тирані 28 лютого 2024 року ухвалили декларацію, у якій йдеться про підтримку  запрошення Україні приєднатися до Альянсу, коли будуть виконані відповідні умови. Про це повідомляється на офіційному сайті голови держави 28 лютого.

У декларація, зокрема, йдеться, що країни підтвердили відданість зміцненню спільних зусиль для забезпечення подальшого прогресу на шляху імплементації стандартів ЄС та НАТО, а також набуття членства України у Європейському Союзі та Північноатлантичному альянсі.

Крім того, підтвердили взаємну підтримку у процесі переговорів про вступ України та Північної Македонії до Європейського Союзу.

Також наголосили на підтримці сильних рішень майбутнього саміту НАТО 2024 року у Вашингтоні, округ Колумбія, які наблизять Україну до НАТО.

"Визнали, що Північна Македонія підтримує запрошення Україні приєднатися до Альянсу, коли будуть виконані відповідні умови", - йдеться у повідомленні ОПУ.

Як повідомлялося, президент Володимир Зеленський на полях саміту "Україна – Південно-Східна Європа", що відбувся в столиці Албанії 28 лютого, провів декілька зустрічей з главами країн. 

Статті

Країна
17.04.2024
10:00

Формування збройних сил та мобілізація в Україні. Як це було в минулому

Битва ж за Україну була виграна значною мірою завдяки перемозі більшовиків на ідеологічному та інформаційному фронтах. Саме це, вкупі з мобілізаційними можливостями Червоної Армії, неперевершеною жорстокістю до противника, здатність йти до перемоги...
Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Всі статті