Зеленський та Навальний серед номінантів на Нобелівську премію миру – ЗМІ

Президент України Володимир Зеленський та російський опозиційний політик Олексій Навальний  фігурують серед номінантів на Нобелевську премію миру. Про це повідомляє Sky News 29 вересня.

"Цього року серед претендентів – Володимир Зеленський і ув’язнений критик Кремля Олексій Навальний, який цього тижня програв апеляцію на 19-річний вирок", - зазначається у повідомленні.

За інформацією видання, вони є одними з фаворитів серед 351 номінанта, але експерти припускають, що їхні шанси невисокі, особливо з огляду на те, що Зеленський є лідером воєнного часу, а також на те, що минулого року комітет зосередився на росії, що негативно впливає на шанси обох політиків.

Переможця буде офіційно оголошено наступної п’ятниці, а церемонія нагородження запланована на 10 грудня в мерії Осло.

Як повідомлялось раніше, українка отримала кінопремію Septimius Awards у категорії "Найкраща європейська акторка".

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті