Зеленський та Навальний серед номінантів на Нобелівську премію миру – ЗМІ

Президент України Володимир Зеленський та російський опозиційний політик Олексій Навальний  фігурують серед номінантів на Нобелевську премію миру. Про це повідомляє Sky News 29 вересня.

"Цього року серед претендентів – Володимир Зеленський і ув’язнений критик Кремля Олексій Навальний, який цього тижня програв апеляцію на 19-річний вирок", - зазначається у повідомленні.

За інформацією видання, вони є одними з фаворитів серед 351 номінанта, але експерти припускають, що їхні шанси невисокі, особливо з огляду на те, що Зеленський є лідером воєнного часу, а також на те, що минулого року комітет зосередився на росії, що негативно впливає на шанси обох політиків.

Переможця буде офіційно оголошено наступної п’ятниці, а церемонія нагородження запланована на 10 грудня в мерії Осло.

Як повідомлялось раніше, українка отримала кінопремію Septimius Awards у категорії "Найкраща європейська акторка".

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті