Зеленський створив Раду з підтримки підприємництва в умовах воєнного стану

Президент Володимир Зеленський підписав указ про створення Ради з питань підтримки підприємництва в умовах воєнного стану. Про це повідомляється на сайті Офісу президента. 

Як зазначається, до створеної Ради увійдуть семеро бізнесменів:

  • → Артем Бородатюк (Netpeak),
  • → Олег Гороховський (monobank),
  • → Костянтин Єфименко (Biopharma),
  • → Тарас Кицмей (SoftServe),
  • → В'ячеслав Климов (Нова пошта),
  • → Олександр Конотопський (Ajax),
  • → Дмитро Олійник (голова ради Федерації роботодавців України, Костопільський склозавод).

Рада підприємців буде контролювати стан бізнес-клімату в Україні та ставлення держави до бізнесу, розглядати законопроєкти з питань підприємництва та сприяти діалогу держави й бізнесу. 

Нагадаємо, іншим указом Зеленський вирішив започаткувати всеукраїнську економічну платформу "Зроблено в Україні" для постійної комунікації та координації взаємодії державних органів, великого та малого бізнесу, іноземних інвесторів, політичних діячів, вчених, експертів. 

Статті

Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Всі статті