Зеленський скликав Ставку верховного головнокомандувача

Президент України Володимир Зеленський 15 серпня провів засідання Ставки верховного головнокомандувача. Про це у Twitter повідомляє секретар РНБО Олексій Данілов.

"Під головуванням Президента відбулося засідання Ставки верховного головнокомандувача. На засіданні учасники обговорили поточну військово-стратегічну обстановку, посилення захисту держави в інформаційному просторі, а також стан виконання наказів президента", - наголосив Данілов.

Також у рамках засідання учасники заслухали доповідь про стан виконання рішення РНБО "Про невідкладні заходи щодо кібероборони держави", введене в дію указом Зеленського від 26 серпня 2021 року.

З усіх цих питань були прийняті рішення, наголосив секретар Ради безпеки.

Раніше повідомлялося, що Зеленський звільнив начальників СБУ у Києві та трьох областях.

Статті

Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

"Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну". Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Всі статті