Зеленський: "Російська система війни має вразливості, а Україна тепер завжди матиме свою власну ударну силу в небі"

Президент україни Володимир Зеленський заявив, що російська система війни має вразливості, а Україна тепер завжди матиме свою власну ударну силу в небі. Про це він сказав у своєму вечірньому відеозверненні 16 березня.

"Обовʼязково будуть Росії відповіді й у суто військовому плані. Цими тижнями багато хто вже побачив, що російська система війни має вразливості і що ми можемо досягти цих її вразливостей своєю зброєю. Я дякую Збройним Силам України, Службі безпеки України, Головному управлінню розвідки за нову українську далекобійність. Звичайно, дякую нашому оборонно-промисловому комплексу - всім, хто працює заради української сили, бо це дійсно українська далекобійність - те, що можуть наші власні дрони. Україна тепер завжди матиме свою власну ударну силу в небі", - сказав Зеленський.

Він нагадав, що сьогодні збільшилася кількість загиблих після удару по Одесі - це 21 людина.

Крім того, Заланський повілормив, що детально обговорив з Головкомом Сирським оперативну ситуацію - наявні можливості й загрози.

Раніше повідомлялось, що Зеленський розповів Шольцу про потреби ЗСУ в бронетехніці, артилерії та ППО.

Статті

Країна
30.05.2024
09:14

“Поміняти парадигму”. Військовослужбовці розповідають про свій досвід лікування після поранень в Україні

Долю кожного пораненого вирішує, таким чином, військовий лікар, відповідальний за скерування. Деяким щастить потрапити у потрібне місце. Віктору Комарницькому не пощастило.
Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Всі статті