Зеленський приїхав до Охтирки на Сумщині та відзначив місто нагородою "Місто-герой"

Президент України Володимир Зеленський у вівторок, 28 березня, відвідав Сумську область і вручив Охтирці нагороду "Місто-герой". Про це в Telegram повідомив глава держави.

"Для мене честь - вручити сьогодні Охтирці почесну відзнаку міста-героя, міста-захисника, міста-переможця. На Сумщині, у нашій Охтирці, ми вшановуємо справжню козацьку хоробрість і незламність наших людей - наших героїв, усіх українців та українок", - заявив Зеленський.

Глава держави зазначив, що Охтирка стала одним із багатьох міст, де люди билися за свою землю і тим самим за всю Україну. Візит президента також був пов'язаний до річниці - рівно рік тому закінчилася активна фаза боїв за місто.

"Ми вшановуємо справжню козацьку хоробрість і незламність наших людей. Тих, хто знищував російські колони тут і тим самим ламав увесь ворожий задум проти України, проти українського народу. Тих, хто допомагав один одному в Охтирці, в сусідніх містах, містечках, селищах навесні минулого року і тим самим відвоював у ворога час для багатьох українських весен. Вільних весен!" - наголосив президент.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що під час візиту до Дніпропетровської області Зеленський провів виїзне засідання Ставки.

Статті

Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

"Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну". Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Всі статті