Зеленський прибув у Херсонську область і провів нараду щодо Каховської ГЕС

Президент Володимир Зеленський прибув до Херсонської області з робочим візитом і провів нараду щодо ліквідації наслідків підриву Каховської ГЕС. Про це 8 червня глава держави повідомив у соціальних мережах.

"Робоча поїздка на Херсонщину. Координаційна нарада з ліквідації наслідків підриву греблі Каховської ГЕС. Багато важливих питань: оперативна обстановка в області, яка склалася внаслідок катастрофи, евакуація населення з потенційних зон затоплення, ліквідація надзвичайної ситуації, спричиненої підривом греблі, організація життєзабезпечення затоплених територій", - написав Зеленський.

Також під час наради було обговорено проблеми екосистеми регіону та перспективу її відновлення. Також учасники обговорили й оперативну військову обстановку в зоні техногенної катастрофи.

"Важливо підрахувати збитки та виділити кошти для компенсацій жителям, які постраждали внаслідок катастрофи, і розробити програму з компенсації збитків або релокації підприємств у межах Херсонщини", - зазначив президент.

Нагадаємо, раніше в ДСНС повідомили, що в Херсонській області евакуювали 1995 осіб, з яких 103 - діти.

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті